Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Festiwal strzelecki w wykonaniu naszych piłkarzy!

Nasi piłkarze sprawili dzisiaj swoim kibicom wyjątkowo miłą niespodziankę - wartą trzy cenne punkty! Nie dość, że wygrali mecz, to jeszcze bardzo wysoko i nie stracili bramki. Mecz rozstrzygnięty został właściwie w pierwszej połowie, bo do przerwy prowadziliśmy 5 : 0! W drugiej połowie padła jeszcze jedna bramka i ostatecznie zwyciężyliśmy z Mrowiny aż 6: 0! Bramki strzelali: Michał Pospiszyl dwie (w 13 i 72 minucie), Dawid Białecki dwie (w 21 i 32 minucie), Fabian Jaworski jedną (w 28 minucie), Stanisław Pitwor jedną (38 minucie).
Należy jeszcze dodać że jest to pierwszy mecz w którym żaden z naszych zawodników nie otrzymał kartki!

Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!
Informacje i zdjęcia: Wojciech Widlarz - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 23.10.2016, 18:50komentarze [0]