Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Przegrana mimo walki do końca!

Wczoraj o godzinie 16.00 nasza drużyna LKS Herbapol Stanowice rozegrała swój kolejny mecz. Tym razem naszym rywalem była drużyna Ślężanka Tąpadła. Mecz można podsumować stwierdzeniem, że w pierwszej połowie był wyrównany. Straciliśmy jedną bramkę, ale nie padła ona z jakiejś wybitnej akcji - bardziej przypadkowo. Niestety druga połowa nie była na początku korzystna. Straciliśmy trzy bramki: w 56 minucie, w 59 minucie i w 63 minucie. My graliśmy, a przeciwnicy strzelali bramki. Godne jednak podkreślenia jest to, że cały czas nasi piłkarze stwarzali sytuacje podbramkowe i nareszcie w 80 minucie sędzia podyktował po faulu rzut wolny dla nas, który pewnie wykonał nasz bramkarz Dawid Korzeniowski. Na koniec jeszcze nasz stoper Łukasz Baka w 91 minucie zdobył drugą bramkę. Ostatecznie więc przegraliśmy 2 : 4.

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 21.05.2017, 19:28komentarze [0]