Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nasz Herbapol zagrał koncertowo!

Nasza drużyna LKS Herbapol Stanowice podejmowała na własnym boisku drużynę Unia Jaroszów. Nasi zawodnicy przystąpili do meczu bardzo dobrze przygotowani i zmotywowani. Przez pierwsze pół godziny mecz był wyrównany. Ku naszej radości w 34 minucie objęliśmy prowadzenie po bramce Fabiana Jaworskiego. W drugiej połowie nasza drużyna konstruowała atak za atakiem. Efektem były kolejne bramki: w 47 minucie, 51 minucie i 90 minucie Jarosława Maziarza oraz w 65 minucie Dawida Białeckiego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5 : 0! Przypomnijmy tylko, że Unia zajmowała wysokie miejsce w tabeli i tym cenniejsze jest nasze zwycięstwo. Nareszcie zabrzmiało z ust naszych zawodników :"Tak się bawi, tak się bawi Herbapol!".

Serdecznie dziękujemy za piękne widowisko i gratulujemy wygranej!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 04.06.2017, 06:38komentarze [0]