TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Dobra wiadomość dla dojeżdżających!
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce skończą się kłopoty osób dojeżdżających na trasie Strzegom - Stanowice - Świdnica. Z informacji udzielonych przez osoby odpowiedzialne w starostwie i gminie wynika, że zgłosił się nowy przewoźnik, który uzyskał zgodę na realizację dowozów. Trwają ostatnie uzgodnienia i w ciągu kilku dni sprawa dowozów zostanie wyjaśniona. Możliwe jest, że uruchomione zostaną kursy w soboty, ale to uzależnione jest od liczby pasażerów.
Przypomnijmy, że poprzedni przewoźnik stracił koncesję i dojeżdżający z naszej wsi zostali pozbawieni możliwości dojazdu. Wielokrotnie interweniowaliśmy w tej sprawie w Starostwie Powiatowym, o interwencje został poproszony także pan burmistrz Zbigniew Suchyta. Dobrze się stało, że te działania przyniosą skutek. Szkoda tylko, że zbyt długo to trwało powodując trudności i irytację dojeżdżających.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 21.07.2017, 07:24komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews