TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Mieszkańcy ulicy Strzegomskiej podłączajcie się do sieci gazowej!
gazociąga.jpg

Szanowni Państwo ponownie zamieszczam informację o możliwości podłączenia się do sieci gazowej przez mieszkańców części ulicy Strzegomskiej. Po deklaracjach przyszedł czas na działanie.
Przedstawiciele firmy informują "o możliwości wystąpienia z wnioskami o określenie warunków przyłączenia z obszaru wzdłuż nowo wybudowanego gazociągu średniego ciśnienia w ul. Strzegomskiej w kierunku do Wrocławskich Zakładów Zielarskich Herbapol S.A. Wnioski o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej dla tego obszaru są dostępne na stronie internetowej www.psgaz.pl ". Można znaleźć pod adresem: https://www.psgaz.pl/documents/21201/341565/Wniosek+o+okre%C5%9Blenie+warunk%C3%B3w+przy%C5%82%C4%85czenia+dla+podmiotu+w+grupie+przy%C5%82%C4%85czeniowej+B+podgrupie+I/09f33b78-205a-4475-8295-72c7f1610d1b lub pod adresem:
https://www.psgaz.pl/wniosek-warunki-przylaczenia-do-sieci-gazowej
Otrzymałem również mapkę tego obszaru (zamieszczona na początku artykułu).
Oby brak zgłoszeń z tego obszaru nie zaszkodził pozostałym mieszkańcom. Decydujący o inwestycji mogą uznać, że skoro są możliwości podłączenia, a mieszkańcy nie korzystają, to po co robić dalszą sieć?
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.07.2017, 10:57komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews