TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

PRZEDSZKOLAKI W KRAINIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA
032.jpg

Piękna jesienna pogoda dla naszych przedszkolaków oznacza, że można wyruszyć w teren. Miejscem dzisiejszej wycieczki był park przy Świetlicy Wiejskiej w Stanowicach, a w nim zabawy i pieczenie przepysznych ziemniaków. Dzieci z wielką radością uczestniczyły w zabawach ruchowych. Był to: slalom z kolegą, „sadzenie ziemniaków” oraz zabawy z chustą animacyjną. Kiedy zgłodniały, to z wielką ochotą degustowały pyszne pieczone ziemniaki. Po zjedzeniu pieczonych ziemniaków, uśmiechnięte hasały na świeżym powietrzu ciesząc się ciepłem pięknej polskiej złotej jesieni. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców: M. Nowak, M. Kozakiewicz, A. Migoń, K. Kowalik za pomoc w przygotowaniu dzisiejszej imprezy, panu Stasiowi za przygotowanie i rozpalenie ogromnego ogniska. Pani Małgosi Nowak dziękujemy za wyjątkowo smaczne ziemniaki. Dziękujemy także Radzie Sołeckiej, a w szczególności Pani Łucji Sasińskiej, za gościnność.

002.jpg 015.jpg

018.jpg 022.jpg

023.jpg 026.jpg

033.jpg 037.jpg

038.jpg 039.jpg

041.jpg 042.jpg

Tekst: Kazimiera Szmidt - dziękujemy!
Zdjęcia: Ewa Chmielińska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.10.2017, 20:32komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews