TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

O krok od tragedii!
7.1.jpg

Wczoraj późnym wieczorem na ulicy Strzegomskiej zauważono kłęby gęstego dymu wydobywające się z komina budynku przy ulicy Strzegomskiej. Sąsiedzi zaalarmowali mieszkańców i natychmiast powiadomili straż pożarną. Nasza jednostka dotarła na miejsce jak zwykle błyskawicznie, a za nią przybyły jeszcze dwa zastępy - jeden z drabiną. Jak się okazało doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ugasili pożar przy pomocy piasku.
Wdzięczni mieszkańcy budynku, w którym zapaliła się sadza bardzo serdecznie dziękują strażakom za tak szybkie i profesjonalne działanie, które pozwoliło uniknąć tragedii.

7.3.jpg 7.4.jpg

7.5.jpg 7.6.jpg

7.2.jpg

Zdjęcia: Beata i Małgorzata Wójtowicz - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.10.2017, 15:10komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews