TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

"Jesienne drzewo- wizyta maluszków w bibliotece"
DSCN1762.JPG DSCN1765.JPG

W dniu 6.10 grupa "Maluszków" z Publicznego Przedszkola w Stanowicach odwiedziła naszą bibliotekę, była to okazja do poznania biblioteki i jej zbiorów. Spotkanie odbyło się w ramach projektu czytelniczego "Przygoda z biblioteką". Pani Wiola zapoznała dzieci z książeczkami odpowiednimi dla nich, przedszkolaczki bardzo chętnie je przeglądały. Potem z wielką uwagą wysłuchały książeczki pt.: "Jesień" czytanej przez panią Wiolę. Po wysłuchaniu opowiadania wszyscy razem rozwiązywaliśmy rebusiki obrazkowe. W drugiej części spotkania dzieciaczki wraz z panią Ewą wyklejały piękne, kolorowe jesienne drzewo. Dla maluchów była to świetna zabawa. Swoją kolorową pracę dzieci zabrały do przedszkola.
Zajęcia przeprowadzono w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska Biblioteka Publiczna w Stanowicach dziekujemy!Dodał: Piotr Szmidt, dnia 09.10.2017, 20:10komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews