TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

„Skarby Jesieni” – zajęcia biblioteczne u Starszaków w naszym przedszkolu
DSCN1847.JPG

We wtorek 10 października 2017 roku w Publicznym Przedszkolu w Stanowicach w grupie 5- i 6-latków gościła pani Wiola z Biblioteki. Zajęcia odbyły się w ramach projektu czytelniczego „Przygoda z biblioteką”. Podczas spotkania Pani Wiola przeczytała dzieciom historyjkę pt. „Skarby jesieni” z serii „Przygody Fenka”, której autorką jest Magdalena Sroka.
…Pewnego wrześniowego dnia mama Fenka zawozi go wraz z jego przyjacielem Maksem do dziadków, którzy mieszkają na wsi. Tam chłopcy zajmą się szukaniem jesiennych skarbów, co okaże się wielką niespodzianką i dostarczy im dużo radości…
Po wysłuchaniu opowiadania i na jego podstawie przedszkolaki wzięły udział w zabawie z chustą animacyjna .W kolejnej części spotkania dzieci wykonywały pracę plastyczną zatytułowaną „Ze skarbczyka jesieni- kolorowe liście”. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością.
Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska (Biblioteka Publiczna w Stanowicach) - dziękujemy!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 10.10.2017, 19:04komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews