TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Znowu zebraliśmy dużo zakrętek!
Maluchy.jpg Zerówka.jpg

Imponująco prezentuje się ilość plastikowych zakrętek, które do tej pory zebrały dzieci z naszego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stanowicach. Zbierają przedszkolaki i uczniowie. Oczywiście w zbiórkę zaangażowanych jest wielu mieszkańców naszej wsi i za to wszystkim serdecznie dziękujemy.
Dzisiaj przekazaliśmy Fundacji „Bliżej szczęścia” 12 dużych worków! Każdy taki worek waży około 20 kilogramów. Łatwo więc obliczyć jak dużo zbieramy!
Nasz zbiórka trwa już cztery lata - co roku przekazujemy ogromną ilość zakrętek i cieszymy się, że możemy w ten sposób pomagać innym.
Zbierajmy dalej! Korzyści są wielostronne: pomagamy potrzebującym, segregujemy odpady i zmniejszamy objętość odpadów (butelka bez zakrętki - dodatkowo zgnieciona - zajmuje dużo mniej miejsca niż zakręcona).
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 12.10.2017, 19:12komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews