TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

O pieskach w bibliotece!
DSCN1797.JPG

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Kundelka 17 października w bibliotece w Stanowicach obchodzono Światowy Dzień Kundelka. W związku z tym uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach zatytułowanych „Historie piesków”. Dzieci obejrzały fragment bajki „Reksio”, opowiadający o tym, jak należy sprawować opiekę nad pieskami. Dowiedziały się jakie obowiązki ma osoba, która posiada owego czworonoga. Opowiadały o swoich pupilach, jak opiekują się nimi i dbają o nie. Zapoznały się z wystawą publikacji o pieskach. Następnie wysłuchały opowiadania pt. : „Historie piesków”, czytanej przez panią bibliotekarkę, po wysłuchaniu bajeczki pokolorowały swoje ulubione kundelki. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało specjalne zaproszenie do biblioteki.
Zajęcia odbyły się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska (Biblioteka Publiczna w Stanowicach) dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 24.10.2017, 18:44komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews