TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Jakie postępy przy remoncie mostu?
most1.jpg

Nasz niezawodny internauta interesujący się postępami prac przy budowie mostu na drodze Strzegom - Świdnica przysłał nam najnowsze zdjęcia i informuje nas o postępach prac: "Niemal wszystkie prace inwestycyjne w tym temacie zostały zakończone, została tylko kosmetyka i porządki. Bardzo się zdziwiłem, że wyniesienie mostu do góry ponad 2m nie wiąże się ze zbudowaniem odpowiedniego nasypu przy drodze. Owszem nasyp jest ale tylko na długości po ok 150 m od mostu a dalej droga wraca do swego pierwotnego poziomu. Wcześniej mówiono, że droga będzie podniesiona od początku lasu z naszej strony do Pieprzyka z drugiej, tak też sfrezowano stary asfalt i cały czas byłem przekonany, że tak będzie."
Cały czas jednak mamy nadzieję, że remont zostanie zakończony w terminie i uwolnimy się od natężonego ruchu.
Dziękujemy za zdjęcie i informacje.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.10.2017, 18:09komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews