TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

W krainie postaci bajkowych
DSCN1987.JPG

6 listopada w bibliotece w Stanowicach obchodzono Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu przypomnieliśmy sobie jaki cudowny jest świat bajkowych postaci, które są nieodzownym elementem dzieciństwa. Z tej okazji, w ramach projektu czytelniczego „Przygoda z książką” najmłodsze przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Stanowicach wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Dzieci w swej krainie przywitała „Księżniczka”, która przeczytała maluchom bajeczkę o „Królewnie Śnieżce”. Po wysłuchaniu bajeczki dzieci przeglądały różne kolorowe bajeczki i bawiły się pluszakami przedstawiającymi postaci bajkowe. W dalszej części spotkania wykonały wspólnie pracę plastyczną „Portret Myszki Miki” oraz wzięły udział w zabawie ruchowej z wykorzystaniem chusty animacyjnej.
Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 07.11.2017, 16:14komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews