TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

My na Narodowym Święcie Niepodległości w Strzegomiu!
nsn9.jpg

Wczoraj, 11 listopada 2017 roku, w czasie uroczystości związanych z obchodami Święta Niepodległości poczet sztandarowy w składzie: Nikola Kędroń, Nadya Sergeeva, Szymon Zając, Jakub Abramek, Sandra Binkiewicz i Michał Ciołczyk reprezentował naszą szkołę. Obchody rozpoczęły się od wciągnięcia flagi na maszt przy Bazylice Mniejszej w Strzegomiu, a następnie o godzinie 12.00 rozpoczęła się uroczysta msza święta pod przewodnictwem Jego Eminencji Księdza Biskupa Ignacego Deca. Po zakończeniu mszy pochód ruszył pod pomnik Ignacego Jana Paderewskiego, gdzie miała miejsce trzecia część uroczystości. Tam odczytano Uroczysty Apel Pamięci, a Kompania Honorowa Wojska Polskiego oddała Salwę Honorową. Przedstawiciele szkół, stowarzyszeń, urzędów złożyli pod pomnikiem wieńce i wiązanki kwiatów. Nasi strażacy - z panem prezesem Józefem Jabłońskim na czele - także czynnie wzięli udział w obchodach pełniąc wartę honorową przy pomniku i pomagając przy składaniu wieńców i kwiatów.

nsn1.jpg nsn2.jpg

nsn3.jpg nsn4.jpg

nsn5.jpg nsn6.jpg

nsn7.jpg nsn8.jpg


Dodał: Piotr Szmidt, dnia 12.11.2017, 17:17komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews