TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Lokalny Klub Kodowania Stanowickie Bibliocode
3.jpg

W każdą środę tygodnia w godzinach 15:45 do 17:15 w Bibliotece Publicznej w Stanowicach odbywają się warsztaty z kodowania, realizowane w ramach projektu „Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę”. Zajęcia poprowadzi instruktorka współpracująca z biblioteką. Celem projektu jest zainteresowanie dzieci nauką programowania i pokazaniem im, że jest to nie tylko przyszłościowa umiejętność, ale też źródło świetnej zabawy. Podczas ostatnich zajęć uczestnicy stworzyli pierwsze aplikacje, układając komputerowe puzzle oraz rozegrali wyścig w labiryncie własnoręcznie zaprogramowanymi robotami Finch. Zajęcia te są źródłem świetnej nauki i zabawy.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska (Biblioteka Publiczna w Stanowicach) - dziękujemy!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 30.11.2017, 18:07komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews