TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Magiczne Andrzejki w przedszkolu!
001.jpg

Wieczór z 29 na 30 listopada to najlepszy czas w roku na zabawę z wróżbami. Według tradycji podczas wigilii Świętego Andrzeja siły magiczne są najsilniejsze, a szanse na rewelacyjną zabawę największe. W przeszłości tylko niezamężne dziewczyny wykonywały wróżby. Dziś Andrzejki są zabawą dla wszystkich, a przede wszystkim dla naszych wyjątkowych przedszkolaków, ich rodziców i opiekunów.
Panie Kazia i Ewa wspólnie z wyjątkowo przygotowanymi wróżkami rozbawiły licznie przybyłych gości. Zabawom, pląsom, wróżeniu w różnych formach nie było końca. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się „ciasteczkowe” smakowite wróżby, tatuaże oraz „smartfonowe” wróżby z czarodziejską kulą. Muzyka, świetna zabawa oraz wyjątkowo smaczne ciasta wprawiły wszystkich uczestników w doskonałe humory.
Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za tak liczne uczestnictwo oraz pomoc w przygotowaniu tegorocznej Zabawy Andrzejkowej.
Tekst: Kazimiera Szmidt - dziękujemy!
Zdjęcie: Ewa Chmielińska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 30.11.2017, 23:00komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews