TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Językowe potyczki młodych anglistów – Nina na drugim miejscu!
ol11.jpg

W czwartek 14 grudnia 2017 roku w naszej szkole w Stanowicach odbyła się już V Gminna Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Wzięli w niej udział młodzi reprezentanci wszystkich dziewięciu szkół podstawowych z Gminy Strzegom.
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test gramatyczny, rozwiązać zadanie ze słuchu, wykazać się wiedzą na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych, popisać się znajomością zwrotów, które służą do prawidłowej komunikacji. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom kompetencji, a różnice między nimi były niewielkie.
Ostatecznie najlepszym anglistą w naszej gminie okazał się Mariusz Głuszczak z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kostrzy, którego opiekunem jest Pani Małgorzata Głuszczak. Drugie miejsce zajęła Nina Gradowska z naszej szkoły, której opiekunem jest Pan Piotr Szmidt. Trzecią lokatę osiągnęło dwoje uczniów: Filip Basiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu, którego opiekunką jest Pani Paulina Dąbek – Pakla oraz Weronika Trybuszek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu, której opiekunką jest Pani Dorota Mazurek.

ol1.jpg ol2.jpg

ol3.jpg ol4.jpg

ol5.jpg ol6.jpg

ol7.jpg ol8.jpg

ol9.jpg ol10.jpg

ol12.jpg

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Suchycie - burmistrzowi Strzegomia – za ufundowanie nagród.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która przygotowała poczęstunek dla uczestników i ich opiekunów.
Dziękujemy także Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanowicach za udostępnienie sali.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!


Dodał: Piotr Szmidt, dnia 15.12.2017, 19:01komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews