TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

ANIELSKIE SPOTKANIE OPŁATKOWE
wigilia3.jpg

Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy wiele zwyczajów i symboli a wigilia jest najbardziej wzruszającym dniem w roku. Tradycyjnie i w Publicznym Przedszkolu w Stanowicach zapanował świąteczny nastrój, bo 22 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie. To czas niezwykle magiczny i radosny. To także okres przedświątecznych przygotowań. Z tego powodu przedszkolaki w rytmie zumby wytańczyły „Świąteczne porządki” po to, aby za chwilę wspólnie posłuchać świątecznej opowieści i porozmawiać o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.
Wyjątkowość tych świąt dała nam możliwość połamania się opłatkiem, złożenia sobie życzeń oraz zjedzenia wspólnego wigilijnego obiadu. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania z anielskim chórkiem – Lenką B., Amelką B., i Amelką M., które na co dzień śpiewają w chórze pod kierunkiem P. Marcina Ruta. Dziękujemy!
Dopełnieniem tego uroczystego dnia było wspólne spotkanie z dyrektorem Publicznego Przedszkola w Stanowicach Panią Barbarą Smyk, proboszczem Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stanowicach ks. Sławomirem Marek, Panią Małgorzatą Mądrzak – nauczycielem religii oraz Panem Piotrem Szmidt – Radnym Miasta Strzegom i nauczycielem j. angielskiego.
Serdeczne podziękowania dla Zarządu Rady Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości; dla mamy Wiktorki G., mamy Gracjanka J., babci Zosi W. oraz Cukierni Chabierscy na przepyszne ciasta.

wigilia11.jpg wigilia12.jpg

wigilia1.jpg wigilia2.jpg

wigilia4.jpg wigilia6.jpg

wigilia7.jpg wigilia8.jpg

wigilia9.jpg wigilia10.jpg

wigilia13.jpg wigilia14.jpg

wigilia15.jpg

wigilia5.jpg


Wesołych Świat!!
Tekst i zdjęcia: Mariola Piech - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.01.2018, 01:29komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews