TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

ANIELSKIE SPOTKANIE OPŁATKOWE
wigilia3.jpg

Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy wiele zwyczajów i symboli a wigilia jest najbardziej wzruszającym dniem w roku. Tradycyjnie i w Publicznym Przedszkolu w Stanowicach zapanował świąteczny nastrój, bo 22 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie. To czas niezwykle magiczny i radosny. To także okres przedświątecznych przygotowań. Z tego powodu przedszkolaki w rytmie zumby wytańczyły „Świąteczne porządki” po to, aby za chwilę wspólnie posłuchać świątecznej opowieści i porozmawiać o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.
Wyjątkowość tych świąt dała nam możliwość połamania się opłatkiem, złożenia sobie życzeń oraz zjedzenia wspólnego wigilijnego obiadu. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania z anielskim chórkiem – Lenką B., Amelką B., i Amelką M., które na co dzień śpiewają w chórze pod kierunkiem P. Marcina Ruta. Dziękujemy!
Dopełnieniem tego uroczystego dnia było wspólne spotkanie z dyrektorem Publicznego Przedszkola w Stanowicach Panią Barbarą Smyk, proboszczem Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stanowicach ks. Sławomirem Marek, Panią Małgorzatą Mądrzak – nauczycielem religii oraz Panem Piotrem Szmidt – Radnym Miasta Strzegom i nauczycielem j. angielskiego.
Serdeczne podziękowania dla Zarządu Rady Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości; dla mamy Wiktorki G., mamy Gracjanka J., babci Zosi W. oraz Cukierni Chabierscy na przepyszne ciasta.
Wesołych Świąt!!
Tekst i zdjęcie: Mariola Piech - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.01.2018, 01:29komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews