TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Przekazaliśmy dary dla bezdomnych zwierząt
podziękowanie.jpg

W czwartek 11 stycznia nasza szkoła przekazała „Schronisku dla bezdomnych zwierząt” w Świdnicy dary zebrane w wyniku zorganizowanej na terenie szkoły akcji pomocowej. Dzięki hojności uczniów udało się zebrać sporo karmy suchej i mokrej oraz inne artykuły – żwirek dla kotów, stare gazety, płyny do mycia, ręczniki, smycze, pledy itp.
Pracownicy schroniska serdecznie dziękują wychowawcom za motywowanie uczniów do wspierania akcji, a uczniom za zaangażowanie się w działania wolontaryjne. Z roku na rok można zaobserwować u naszych uczniów wzrost świadomości odnośnie problemów związanych z bezdomnością zwierząt. Można śmiało powiedzieć, że na naszych uczniów i ich rodziców można zawsze liczyć!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 26.01.2018, 11:02komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews