TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Będzie chodnik na ulicy Świdnickiej!
20180128_111554.jpg

Mam dla Państwa doskonałą wiadomość. Otóż na sesji Rady Miejskiej w Strzegomiu w dniu 25 stycznia 2018 roku podjęta została bardzo ważna dla nas decyzja. Staraniem Pana Burmistrza Zbigniewa Suchyty, przy okazji remontu nawierzchni drogi powiatowej Pasieczna - Stanowice, na ulicy Świdnickiej zbudowany zostanie chodnik! Jego koszt wykonania szacowany jest na kwotę około 300 tysięcy złotych. Inwestycja ta będzie spełnieniem naszych marzeń o bezpiecznym poruszaniu się pieszych przy tej bardzo ruchliwej ulicy. W imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi oraz Radzie Miejskiej za podjęcie tak ważnej dla nas decyzji.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 28.01.2018, 20:15komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews