TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Kolej likwiduje przejazdy!
20180128_123536.jpg

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że kolej zamierza zlikwidować kilka przejazdów. Kierując się swoim interesem nie brano pod uwagę problemów, które dotkną innych użytkowników. Szczególnie chodzi tu o rolników, którzy muszą jakoś dojechać do swoich pól. Nie pomogły petycje i pisma skierowane do Ministerstwa Infrastruktury. Część przejazdów będzie dzierżawiona przez rolników, a przejazd łączący drogę powiatową z drogą wojewódzką został zlikwidowany.Szkoda, ze tak się stało, bo wiele osób korzystało z tego skrótu.
Sprawa dzierżawienia czy przejęcia nie jest taka prosta, gdyż wiąże się to z utrzymaniem przejazdu i odpowiedzialnością za to, co na nim się wydarzy.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.02.2018, 20:12komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews