TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Zdecydowanie za scaleniem!
scalenie małe.jpg

Uczestnicy wczorajszego zebrania w sprawie uczestnictwa w programie scalenia gruntów zdecydowanie i jednoznacznie opowiedzieli się za przystąpieniem. Obecny na zebraniu Pan Lesław Wołcz - dyrektor Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych szczegółowo przedstawił założenia programu oraz korzyści z niego płynące. zrobił to na przykładzie wsi Milikowice, Mściwojów oraz Dobrocin. Połączono tam rozproszone działki, powstały asfaltowe drogi między polami, oczyszczono rowy, nasadzono drzewa. Uregulowano za darmo wszelkie kwestie geodezyjne i spadkowe. Informacje dodatkowe przekazał Pan Wiesław Witkowski - zastępca Burmistrza Strzegomia oraz Pan Paweł Kaśków - dyrektor Powiatowego Biura Geodezji i Katastru. Zebranie prowadziła Pani Sołtys Zdzisława Dmytrarz. Po raz drugi pojawia się przed nami jedyna szansa na pozyskanie bardzo dużych pieniędzy. wszystko zależy od tego jak wielu właścicieli działek - choćby tych najmniejszych - wyrazi zgodę na przystąpienie do programu. Cztery lata temu zebraliśmy sporo decyzji, ale okazało się to za mało i wyprzedziły nas inne wsie. Teraz ponownie odwiedzimy wszystkich właścicieli mając nadzieję, że osiągniemy odpowiednio wysoki wskaźnik procentowy i uda nam się zakwalifikować do programu.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.02.2018, 21:00komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews