TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Bal karnawałowy w PP w Stanowicach
001 (1).jpg

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości - w takiej aurze bawiły się dzieci z Publicznego Przedszkola w Stanowicach podczas balu karnawałowego zorganizowanego 8 lutego 2018 r. W zabawie uczestniczyły także Pani Klaunikowa, Piratka, Wodzirejka i Cyganka, które nie pozwoliły by przedszkolaki się nudziły.
Gdy rozległy się pierwsze rytmy wesołej muzyki na salę balową przybyły postacie z różnych bajek, tj.: królewny, książęta, wróżki, rycerze, policjanci, Spider-Man, Batman, dobry dinozaur, pajęczarki, piraci, pszczółki, biedronki i inne cudowne osobowości.
Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje na wybiegu modowym.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Dużą atrakcją było malowanie twarzy przez Cygankę i Piratkę. Jak przystało na Tłusty Czwartek w trakcie karnawałowych szaleństw dzieci mogły posilić się pączkiem, owocami i napić soczku. Był to bal nad bale, prawdziwie bajkowy.
Bardzo dziękujemy p. Małgosi – mamie Moniki N. za kreatywne „maski” karnawałowe oraz p. Łukaszowi – tacie Leona K. za dostarczenie pączków
Tekst i zdjęcie: PP Stanowice - Mariola Piech - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 13.02.2018, 20:41komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews