TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Pojawiła się szansa na modernizację przejazdu PKP!
201505187160.jpg

Pojawiły się informacje w mediach o tym, że kolej przymierza się do modernizacji niektórych przejazdów kolejowych. Jak donosi jeden z naszych niezawodnych internautów - cytuję "można o tym przeczytać na stronie: http://swidnica24.pl/przejazdy-kolejowe-do-remontu/
Z artykułu nie wynika, ale cztery lub pięć do remontu w gminie Strzegom: Stanowice, Międzyrzecze, Strzegom al.Wojska Polskiego, Graniczna i być może Goczałków."
Kwestia naszego niestrzeżonego przejazdu była przez nas wielokrotnie poruszana. W pewnym momencie pojawiła się obiecująca zapowiedź radykalnej jego zmiany, ale niestety mimo świetnie przygotowanej dokumentacji nic z tego nie wyszło, bo do przetargu zgłosił się jeden wykonawca i zaoferował kwotę wyższą niż zaproponowana. Jak wyjaśnił przedstawiciel PKP zarząd nie zdecydował się dołożyć różnicy i wszystko przepadło. Na otarcie łez udało nam się załatwić remont nawierzchni. z informacji uzyskanych od przedstawiciela Służby Drogowej Powiatu Świdnickiego planowane jest wprowadzenie sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej, niestety bez zapór. Dobre i to!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.02.2018, 21:03komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews