TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Przedszkolaki z wizytą w „Herbapolu”.
001h.jpg

22 lutego odbyliśmy wyjątkowo ciekawą wycieczkę do Zakładu „Herbapol” w Stanowicach. Była to pierwsza część realizowanego w naszym przedszkolu projektu pod nazwą „Miasto pokoleń”.
Naszymi przewodniczkami były dzisiaj panie: Zofia Widlarz, Henryka Dudek i Stanisława Ptak – emerytowane pracownice zakładu oraz niezastąpiona pani Urszula Czachura, która opowiedziała dzieciom w czym „Herbapol” się specjalizuje oraz jak wygląda proces przygotowania i produkcji przesmacznych owocowych herbat.
Dzieci miały okazję obejrzeć maszyny, posłuchać opowiadania o znanych dzieciom roślinach wykorzystywanych do produkcji leków i herbat.
Na zakończenie tego wyjątkowego spotkania w miłym towarzystwie pracowników zakładu degustowaliśmy doskonałą herbatę „Stanowicka Róża”.
Bardzo serdecznie dziękujemy panu kierownikowi Czesławowi Papieżowi oraz pani Urszuli Czachura za umożliwienie zwiedzania zakładu oraz za niecodzienną atmosferę tego spotkania.

004h.jpg 005h.jpg

008h.jpg 012h.jpg

020h.jpg 021h.jpg

025h.jpg 031h.jpg

035h.jpg 038h.jpg

037koniec.jpg

Tekst: Kazimiera Szmidt- dziękujemy!
Zdjęcia: Ewa Chmielińska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.02.2018, 14:33komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews