TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nowości w naszej bibliotece
ksiązki.jpg

13 kwietnia do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach dotarła przesyłka od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka. Przesyłka ta zawierała pakiet książek, które wzbogaciły zasoby biblioteki szkolnej. Wśród publikacji są dzieła Janusza Korczaka: „Jak kochać dziecko”, „Prawa dziecka do szacunku”, „Momenty wychowawcze”, „Sam na sam z Bogiem”, a także opowieść Anny Czerwińskiej-Rydel o Irenie Sendlerowej „Listy w butelce” oraz publikacja Renaty Piątkowskiej o Papieżu Franciszku „Nigdy tego nie zapomnę”. Książki te z pewnością okażą się inspirującymi lekturami dla uczniów, nauczycieli, wychowawców.
Tekst i zdjęcie: Wioletta Kwiatkowska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.04.2018, 19:29komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews