TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Sukcesy naszych młodych biegaczy!
b095fa9446289110e138c3b07b5b.jpg

12 maja 2018 r, w sobotnie przedpołudnie 16 uczniów z PSP w Stanowicach, pod opieką pani Małgorzaty Mądrzak, udało się do Rogoźnicy aby uczestniczyć w XXXII Biegu Pamięci . Naszą szkołę reprezentowali : ADRIAN SOBCZAK, NIKODEM ZAJĄC, NATASZA ZAJĄC , SYLWESTER GRZESZNIK, ADAM LEŚNICKI ,KRYSTIAN ŚMIERCIAK, OLIWIA SKÓRA, WIKTORIA ŚWIERAD, TOMASZ STRZELCZYK, WERONIKA KOZAKIEWICZ, NICOLE PASZKOT, ANTONINA WIŚNIOWSKA , ALEKSANDER STASIUK, SANDRA BINKIEWICZ, ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ , DOMINIK STODOLNY.
W kategorii wiekowej 2009-2010, w grupie dziewcząt I miejsce zajęła Natasza Zając, zdobywając dla szkoły złoty medal. Natomiast w grupie chłopców II miejsce zajął Adrian Sobczak, stając na podium srebrnego medalisty. Sukces osiągnął również Nikodem Zając, który wywalczył IV miejsce. W kategorii wiekowej 2004, w grupie chłopców, w biegu na 1000 m walczył Dominik Stodolny, który do mety dobiegł jako drugi, zdobywając srebrny medal..
Wszystkim uczestnikom tegorocznych zawodów gratuluję, dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzę dalszych sukcesów na niwie sportowej.

DSC00364.JPG DSC00367.JPG

DSC00372.JPG

Przyłączamy się do gratulacji.
Tekst i zdjęcia: Małgorzata Mądrzak - dziękujemy!
Grafika: allegro.pl

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.05.2018, 20:11komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews