TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

WYPRAWA DO „ANDRZEJÓWKI”
an1.jpg

Pewnego pięknego majowego dnia autokarem wyruszyliśmy na wycieczkę w Góry Suche, a dokładnie na Przełęcz Trzech Dolin, gdzie znajduje się schronisko „Andrzejówka”. Dzieci świetnie, sportowo przygotowane z wypakowanymi plecaczkami smakołyków radośnie przywędrowały na polankę przy schronisku. Po małym drugim śniadaniu wyruszyliśmy zwiedzać pobliskie pagórki. Energia była tak ogromna, że właściwie trudno mówić o chodzeniu. Od najmłodszych wyjątkowo sprytnych, do najstarszych przedszkolaków wszyscy wbiegli na całkiem wysokie wzniesienie i oczywiście zbiegli z niego.
Z góry podziwialiśmy piękne widoki, ciekawe rośliny i owady, słuchaliśmy śpiewu ptaków i uczyliśmy się jak być prawdziwym turystą. Jak zachować się w parku narodowym i jak szanować przyrodę.
Dzisiejsza wyprawa dała naszym wspaniałym przedszkolakom poczucie, że wspólnie z kolegami i opiekunami przeżyły fajną przygodę. Poznały one swoje możliwości i ograniczenia. Wejście na pagórek utwierdziło je w przekonaniu, że warto się wysilić, aby potem przeżyć i zobaczyć coś pięknego.
Uśmiechnięte, radosne buźki dzieci pokazały nam, że lubimy i chcemy poznawać piękno Dolnego Śląska. Z niecierpliwością czekamy na następną wyprawę.

an2.jpg an3.jpg

an4.jpg an5.jpg

an6.jpg an7.jpg

an8.jpg an9.jpg

an10.jpg an11.jpg

an12.jpg an13.jpg

Tekst: Kazimiera Szmidt - dziękujemy!
Zdjęcia: Ewa Chmielińska - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.05.2018, 20:57komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews