TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Spotkanie w sprawie strategii
strcz.jpg

Wczoraj o godzinie 18.00 w Świetlicy Wiejskiej odbyło się zebranie w sprawie opracowywanej strategii rozwoju Gminy Strzegom. Spotkanie rozpoczął Pan Burmistrz Zbigniew Suchyta, który przedstawił powody, dla których tworzona jest strategia i jakie mogą płynąć korzyści z jej przygotowania. Pochwalił nas za to, że przy tworzeniu poprzedniej strategii (w 2010 roku) nasza wieś okazała się najaktywniejsza.
Przedstawicielka firmy, która tworzy obecną strategię w swojej prezentacji przedstawiła stan obecny gminy, słabe strony i możliwości rozwoju.
Następnie w grupach zebraliśmy soje pomysły na rozwój naszej wsi. Najczęściej pojawiały się oczekiwania na remonty dróg, chodników, wyczyszczenie i zagospodarowanie stawów, budowę sali gimnastycznej i wiele, wiele innych. Są one bardzo przemyślane i konkretne.
Te pomysły znajdą swoje miejsce w strategii i trzeba będzie zrobić wszystko, żeby je zrealizować.

str1.jpg str2.jpg

str3.jpg str4.jpg

str5.jpg str6.jpg

Zdjęcia: Zdzisława Dmytrarz - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.06.2018, 15:34komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews