TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Spotkanie uczniów klasy siódmej z Panią Krystyną Krawczyszyn
kry3.jpg

Uczniowie klasy siódmej naszej szkoły w Stanowicach mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z Panią Krystyną Krawczyszyn. Spotkanie odbyło się w ramach projektu społecznego „Miasto pokoleń”, którego koordynatorem jest Pani Katarzyna Wójcik – dyrektor Biblioteki Publicznej im. Elizy Orzeszkowej w Strzegomiu.
Pani Krystyna opowiedziała uczniom o latach szkolnych spędzonych w naszej szkole, o swoim życiu i pasji jaką jest wykonywanie pięknych ozdób. Pani Krystyna jest mistrzem w wykonywaniu kwiatów z bibuły, palm wielkanocnych i różnych ozdób. Wykonuje także stroiki świąteczne. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Dużą atrakcją było samodzielne wykonanie przez dzieci kwiatów z bibuły. Uczniowie zadawali także wiele pytań, na które Pani Krystyna udzieliła wyczerpujących odpowiedzi.
Warto dodać, że ze względu na swoją wyjątkową pasję Pani Krystyna znajduje się w honorowej galerii pasjonatów na stronie internetowej wsi Stanowice.
Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Krawczyszyn za przybycie i bardzo ciekawe spotkanie!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 12.06.2018, 21:07komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews