TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Wypełnij ankietę! Złóż propozycję projektu budowy sali gimnastycznej!
Od wielu lat w naszej wsi mówi się o potrzebie budowy sali gimnastycznej. Na razie nie udało się, ale naszemu pomysłowi przychylny jest Pan Burmistrz Zbigniew Suchyta. Żeby wesprzeć Pana Burmistrza w staraniach o zdobycie środków na ten cel prosimy wszystkich mieszkańców o poświęcenie dosłownie 5 minut i wypełnienie prostej ankiety. Zawiera ona 12 pytań merytorycznych. Prosimy Państwa o ocenę gminy w zakresie wybranych zjawisk przestrzennych, społecznych i gospodarczych, a także o wskazanie jej mocnych i słabych stron oraz kierunków rozwoju istotnych z Państwa punktu widzenia. Znaleźć ją można pod adresem:
http://ankieta-strzegom.badanie.net/
Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza propozycji projektowej:
http://projektystrzegom.badanie.net/
Nie jest on skomplikowany i wystarczy pokrótce opisać zakres rzeczowy projektu, jego lokalizację oraz wskazać odbiorców.
Obydwa formularze będą dostępne w zakładce dot. Strategii Gminy Strzegom 2030
http://www.strzegom.pl/2004/strony/aktualnosci/2018/05/097.php
do 17 czerwca 2018r. (niedziela) do północy.
Możliwe jest również niezależne wypełnienie formularza ankiety i formularza propozycji projektu, co umożliwi np. zgłoszenie kilku projektów bez konieczności wielokrotnego wypełniania ankiety.
Zapraszamy mieszkańców do wypełnienia ankiety, która pomoże w opracowaniu Strategii Rozwoju Gminy Strzegom 2030, w której znajdzie się propozycja budowy sali. Im więcej tym lepiej.


Dodał: Piotr Szmidt, dnia 15.06.2018, 20:38komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews