TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze naszego stowarzyszenia.
Godło Stanowic.jpg

Wczoraj o godzinie 18.00 odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze naszego Stowarzyszenia Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice. Spotkanie poprowadziła Pani Prezes Zdzisława Dmytrarz. Zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za ubiegły rok. Obydwa sprawozdania wyglądają imponująco. Pozyskane zostały środki z różnych źródeł w kwocie 25839,48 złotych! Komisja Rewizyjna pozytywnie oceniła obydwa sprawozdania i złożyła wniosek o udzielenie absolutorium zarządowi. W głosowaniu zebrani członkowie stowarzyszenia jednogłośnie udzielili zarządowi absolutorium.
Następnie przedstawiono plany na najbliższy rok działalności m.in. wypoczynek dla dzieci, Święto Chleba, obchody Święta Niepodległości i wiele innych działań.
Gratulujemy zarządowi stowarzyszenia i życzymy dalszego owocnego działania na rzecz naszej społeczności.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 28.06.2018, 09:01komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews