TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nasi strażacy znów niepokonani!
zawpuchsen.jpg zawpuchmł.jpg

Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnym sukcesie naszych strażaków. Na wczorajszych zawodach gminnych w Tomkowicach seniorzy mężczyźni po raz kolejny (chyba dwudziesty!) zajęli pierwsze miejsce oraz chłopcy MDP 12-15 lat również pierwsze miejsce!Serdecznie gratulujemy obydwu drużynom i życzymy dalszych sukcesów!
W zawodach uczestniczyli również nasi najmłodsi strażacy, którzy obsługiwali już drugi w kolekcji pojazd strażacki - ręczną pompę strażacką! Tak jak poprzednio również zrobiła furorę! Nie tylko najmłodsi chcieli spróbować jak się ją obsługuje! Słowa uznania należą się pomysłodawcy i wykonawcy - Panu Zbigniewowi Pawełkowi. Dziękujemy także wiernym kibicom naszych strażaków, którzy licznie pojawili się na zawodach.

zaw13cz.jpg zaw14.jpg

zaw1.jpg zaw2.jpg

zaw3.jpg zaw4.jpg

zaw5.jpg zaw6.jpg

zaw8.jpg zaw9.jpg

ola.jpg zaw12.jpg

zaw11.jpg

Zdjęcia: Stanisław Baka - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.07.2018, 21:52komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews