TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

„Cała Polska czyta dzieciom” w PP w Stanowicach
023.jpg

Publiczne Przedszkole w Stanowicach już po raz kolejny wzięło udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ideą programu jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, a także uświadomienie rodzicom i osobom dorosłym walorów wspólnego, codziennego czytania książek.
Działania nauczycieli – codzienne czytanie wychowankom w różnych porach dnia, odnalazło wsparcie wśród zaproszonych do przedszkola gości.
Na tą okoliczność został zorganizowany piknik z mamami. Wspólne czytanie, oglądanie pięknych, kolorowych ilustracji i rozmowy na temat bajki sprawiły dzieciom ogromną radość. Kolejnym gościem była Pani Katarzyna Wójcik - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Strzegomiu, która w ciekawy sposób interpretowała opowiadania dla dzieci. Wiele radości i uśmiechu towarzyszyło przedszkolakom również podczas spotkania czytelniczego z babciami. Ciekawym sposobem na dziecięcy zachwyt było czytanie przez Radnego Rady Miejskiej w Strzegomiu, Pana Piotra Szmidta bajki w języku angielskim. Do akcji głośnego czytania dołączył również dowódca Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanowicach, Pan Krzysztof Kuczma wraz ze swoją załogą.

001.jpg 002.jpg

004.jpg 009.jpg

010.jpg 011.jpg

012.jpg 015.jpg

017.jpg 018.jpg

021.jpg 022.jpg

024.jpg 025.jpg

026.jpg 027.jpg

029.jpg 030.jpg

031.jpg 032.jpg

033.jpg 034.jpg

Treści dobrano zgodnie ze „ZŁOTĄ LISTĄ książek” polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”. Za zakończenie każdego spotkania przedszkolaki dziękowały gościom oklaskami i serdecznym uśmiechem.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym gościom za życzliwość wobec dzieci i aktywny udział w kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, bo „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła” (Wisława Szymborska).
Tekst i zdjęcia: Mariola Piech - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 10.07.2018, 07:46komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews