TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Podziękowanie!
Miło nam się zrobiło, gdy otrzymaliśmy od Marka Wiśniowskiego dziadka dzieci, które uczestniczyły w półkolonii, podziękowanie następującej treści: "Od 2 do 6 lipca w Stanowicach odbyła się półkolonia zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice. Pięć dni w tygodniu dzieci pod opieką wolontariuszy, Pani Zdzisławy Dmytrarz, Pani Danuty Szwed oraz Pana Piotra Szmidta uczestniczyło w zajęciach na basenie, w Parku linowym oraz na "Kolorowych Jeziorkach ". Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone.
Za przygotowanie opiekę nad dziećmi i poczęstunek bardzo dziękuję wszystkim, którym się chciało poświęcić swój wolny czas."
Dziękujemy!Dodał: Piotr Szmidt, dnia 15.07.2018, 20:47komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews