TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Polska Spółka Gazownictwa zachęca do składania wniosków!
1_SZC_8019222_2_.jpg

Uprzejmie informuję, że każdy kto wyraził chęć przyłączenia się do sieci gazowej powinien złożyć "Wniosek o określenie warunków przyłączenia". Wnioski te można otrzymać ode mnie i po wypełnieniu można dostarczyć do mnie, a ja przekażę dalej. Posiadam także przykładowo sporządzony wniosek, który ułatwi wypełnianie. Do wniosku należy dołączyć mapę nie do celów projektowych tylko prostszą do celów informacyjnych i opiniodawczych, na której należy zaznaczyć umiejscowienie skrzynki gazowej. Proszę się liczyć z tym, że możecie Państwo otrzymać odmowę, ale proszę się tą odmową nie przejmować, gdyż to nie oznacza, że podłączenia nie będzie. Oznacza to tylko, że na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe, ale potwierdza, że jest zainteresowanie.
Wnioski o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej są także dostępne na stronie internetowej www.psgaz.pl ". Plik do pobrania można znaleźć pod nazwą: "Wniosek o określenie warunków przyłączenia dla grupy przyłączeniowej B podgrupy I":
https://www.psgaz.pl/wniosek-warunki-przylaczenia-do-sieci-gazowej
Wypełniony wniosek można wysłać na adres:
Polska Spółka Gazownictwa
sekcja Rozwoju i Obsługi Klienta w Wałbrzychu
ul. Kościuszki 1
58-300 Wałbrzych
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.07.2018, 19:59komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews