Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

To był mecz!!!

Nasza drużyna LKS "Herbapol" Stanowice rozegrała swój kolejny mecz ligowy na własnym boisku z drużyną KS Walim.
Oto relacja: Boom......💥💣 Pokonujemy KS Walim 6-0. Już od pierwszego gwizdka można było zauważyć determinację zaangażowanie i walkę w naszej drużynie. Pomimo kilku absencji pokazaliśmy przeciwnikowi pod czyje dyktando będzie się toczyło spotkanie. Strzelanie rozpoczął Marcin⚽️ później drugą bramkę dołożył Kamil ⚽️ i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0. W drugiej połowie nie zwalnialiśmy tempa czego efektem były kolejne 4 bramki strzelone przez Dawida⚽️⚽️⚽️ i Kamila⚽️. Brawa dla chłopaków brawa dla Pawła Leśnicki który pod nieobecność bramkarzy staną na wysokości zadania. Cieszy wynik, cieszy zaangażowanie.