TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych w Stanowicach
tur.jpg

18 września 2018r na terenie Orlika przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbył się VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Impreza odbywała się pod patronatem Moniki Wielichowskiej Posła na Sejm RP i Wiesława Kiliana Senatora RP. Swoją obecnością zaszczycili nas również włodarze Miasta i Gminy Strzegom burmistrz Zbigniew Suchyta i zastępca Wiesław Witkowski. Organizatorami turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz PSP im. Jana Brzechwy w Stanowicach .
W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów z gminy Strzegom. Mecze odbywały się w 2 grupach. Z każdej z nich wyłoniono 2 najlepsze drużyny. Z grupy A awansowali uczniowie z PSP Jaroszów oraz Stanowic, z grupy B – piłkarze z PSP nr2 i 4 w Strzegomiu . Rozgrywki finałowe były bardzo zacięte i dostarczyły widzom wiele emocji, jednak o końcowym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Najlepiej poradziła sobie drużyna z PSP nr 2 w Strzegomiu, która wygrała cały turniej. Kolejność pierwszej czwórki wyglądała następująco:
I miejsce - PSP nr 2 w Strzegomiu
II miejsce - PSP Jaroszów
III miejsce - PSP nr 4 w Strzegomiu IV miejsce – PSP Stanowice
Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a opiekunowie dyplomy za przygotowanie uczniów do turnieju . Organizatorzy wręczyli również nagrody indywidualne : statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Wiktor Szerszeń z PSP nr 4, najlepszym piłkarzem został Aleksander Stasiuk z PSP Stanowice, statuetki dla najlepszego strzelca przyznano Jakubowi Komorniczakowi z PSP nr 2, Marcinowi Wićko z PSP Jaroszów oraz Wiktorowi Pączek z PSP Olszany.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Tekst i zdjęcie: organizatorzy - dziękujemy!Dodał: Piotr Szmidt, dnia 27.09.2018, 20:24komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews