TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Wspaniała końcówka rundy w wykonaniu naszych piłkarzy!
sl3.jpg

Ostatni mecz rundy jesiennej Klasy "A" nasi piłkarze rozegrali na wyjeździe w Słotwinie z "Błękitnymi". Nasi piłkarze mają nieustannie świetną passę i tym razem nie było inaczej. Rozgromili rywali aż 6 : 0 (po dwie bramki zdobyli: Marcin Stolarz, Dawid Białecki oraz Patryk Kuczma)! Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie pokazując ładną i skuteczną grę. Czy zdobędą pierwsze miejsce w tej rundzie? Okaże się po tym jak poznamy wynik meczu w Lubawce.

sl1.jpg sl2.jpg

Tak czy inaczej runda jesienna okazała się bardzo udana dla naszej drużyny. Wielkie gratulacje należą się zawodnikom, trenerowi oraz działaczom z prezesem na czele! Takiego rezultatu jeszcze nigdy w historii nasz klub nie osiągnął!!!
Cieszy również fakt, że nasza drużyna ma coraz więcej kibiców chodzących na mecze, a także fanów w sieci!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 18.11.2018, 14:00komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews