TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nina Gradowska drugą anglistką w gminie!
o7.jpg

W czwartek 29 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się już VI Gminna Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Wzięli w niej udział reprezentanci wszystkich dziewięciu szkół podstawowych z Gminy Strzegom. Wszystkich uczestników powitała Pani Dyrektor Katarzyna Wójcik.
Najlepsi angliści z każdej szkoły mieli za zadanie rozwiązać test gramatyczny, rozwiązać zadanie ze słuchu, wykazać się wiedzą na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych, popisać się znajomością zwrotów, które służą do prawidłowej komunikacji. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom kompetencji, a różnice między ich wynikami były niewielkie.
Ostatecznie najlepszą anglistką w naszej gminie okazała się Hanna Prokop z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu, której opiekunką jest Pani Dorota Mazurek.
Drugie miejsce zajęła Nina Gradowska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach, której opiekunem jest Pan Piotr Szmidt.
Trzecią lokatę osiągnęła Zofia Piekielny z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegomiu, której opiekunką jest Pani Gertruda Dudzik.

o1.jpg o2.jpg

o3.jpg o4.jpg

o5.jpg o6.jpg

ostan.jpg

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Suchycie - burmistrzowi Strzegomia – za ufundowanie nagród.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która przygotowała poczęstunek dla uczestników i ich opiekunów.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!
Piotr Szmidt (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Stanowicach)Dodał: Piotr Szmidt, dnia 29.11.2018, 17:57komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews