TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Czy pismo pomoże?
przejazd.jpg

Kilkanaście rodzin zamieszkujących w pobliżu (niedawno wyremontowanego) przejazdu kolejowego zwróciło się z prośbą o interwencję w związku z dolegliwością spowodowaną hałasem dzwonka na przejeździe. W związku z tym wystąpię do PKP z prośbą o pomoc. Zobaczymy jaki będzie skutek.
Oto treść:
Pan Dyrektor
Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu
Uprzejmie proszę o pomoc w pozytywnym załatwieniu licznych skarg mieszkańców wsi Stanowice, którzy się do mnie z nimi zwracają.
W grudniu ubiegłego roku we wsi Stanowice zamontowano nowe urządzenia przejazdowe, które znacznie podniosły bezpieczeństwo naszych mieszkańców i wszystkich korzystających z przejazdu. Jest to zmiana, o którą zwracaliśmy się do PKP i na którą czekaliśmy wiele lat. Niestety wraz z niewątpliwym komfortem pojawiła się znaczna uciążliwość w postaci głośnego dzwonka przejazdowego. Mieszkańcy coraz liczniej skarżą się na zakłócanie wypoczynku – szczególnie w nocy. W związku z powyższym prosimy o rozważenie wyłączenia lub chociaż znacznego ściszenia tego dzwonka.
Z różnych doniesień medialnych wynika, że technicznie jest to możliwe i w kilku miejscach w Polsce zmiany, o które prosimy, są wprowadzane. Przykład można znaleźć pod adresem https://www.tvn24.pl/katowice,51/dzwiek-specjalnego-systemu-ostrzegania-denerwuje-mieszkancow,529554.html
Za przychylne rozpatrzenie sprawy w imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję.
Panie Henryku dziękuję za pomoc w sprawie!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 02.03.2019, 20:27komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews