TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Mecz niewykorzystanych szans!
Herbapol-Stanowice.jpg

Mecz wczorajszy z Górnikiem Wałbrzych Nowe Miasto na pewno był do wygrania. Zaczęło się bardzo obiecująco, bo prowadziliśmy 2 : 0 po dwóch bramkach strzelonych przez Dawida Białeckiego (w 24 i 28 minucie). Nasi rywale jednak nie odpuszczali i zdobyli kontaktową bramkę w 30 minucie. Tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie znowu stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji do zdobycia bramek, jednak to rywale zdobyli bramkę w 60 minucie. Spotkanie zakończyło się remisem i podziałem punktów. Szkoda, bo z gry wynikało, że byliśmy lepsi, a nie udało się wykorzystać wielu stworzonych sytuacji.
Zdjęcie: sportowywalbrzych.com.pl
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.04.2019, 09:07komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews