Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Kolejna wygrana LKS-u i kolejne 3 punkty w niedzielnym meczu!

Herbapol Stanowice w pojedynku z Iskrą Witków odniósł pierwsze tej wiosny zwycięstwo na Herbapol Plaza. Do gry wrócił kapitan Jakub Pospiszyl i Rafał Gacek. Dawid Białecki zgrał się w ataku z Marcinem Stolarzem, choć często akcje bronił Krzysztof Mokrzycki.
Ataków w wykonaniu Herbapolu nie brakowało. Nie mniej jednak bramkarz Iskry – Krzysztof Mokrzycki, którego występ w meczu stał pod znakiem zapytania bronił w świetnym stylu. Sam grający trener Bartek Ogrodnik szukał okazji na bramkę dla swojego zespołu, ale linia obronna Stanowic była nie do przejścia. Cały czas kontrolował go Michał Pospiszyl. Do przerwy widniał bezbramkowy remis.
Po zmianie stron Express narzucił szybsze tempo gry, co sprawiło, że Iskra cofnęła się do defensywy. W 50 minucie nastąpiło zgranie Marcina Stolarza z Dawidem Białecki. Wzorowa asysta Marcina poskutkowała wykończeniem akcji przez Białego. Wynik 1:0 okazał się końcowym, a trzy punkty zostały w Stanowicach.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych spotkań!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 29.04.2019, 19:01komentarze [0]