TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Remis w Świebodzicach - jeden punkt do kolekcji!
44384092_2189179627772983_2417734706935103488_n.jpg

Victoria Świebodzice zmierzyła się z Herbapolem Stanowice. Zaciekły mecz rozgrywany w mocno deszczowych warunkach przyniósł nam ciekawe, mocne widowisko. Mimo, że Express w pewnym momencie prowadził 2:1, to gospodarze doprowadzili do wyrównania.
Victoria ruszyła ostro, typowo ofensywnie. Zespół grającego trenera Daniela Gandery stwarzał sobie multum sytuacji, w tym sporą liczbę stałych fragmentów gry. W pełnym wymiarze czasowym wrócił kapitan Herbapolu – Jakub Pospiszyl, a w bramce stał doświadczony Mariusz Simajtis. Herbapol czekał na grę z kontry. I po takiej też akcji padła pierwsza bramka w Wałbrzyskiej Serie A autorstwa Damiana Januszka, który w Stanowicach gra właśnie od rundy wiosennej.
Niedługo potem wrzutkę w pole karne wykorzystał Dawid Krzyżanowski. Zrobiło się jeszcze bardziej ciekawie, ale najlepsze było dopiero przed widzami. Dawid Białecki również po wrzutce z rzutu wolnego wykończył akcję na 2:1 dla wicelidera klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A. Niespełna 10 minut później w 49′ ponownie pod bramką rywali zdobywa bramkę Krzyżanowski. Radości nie było końca, a Herbapol nadal szukał swoich okazji. Groźne strzały wybronił Damian Michno. Victoria również nadawała coraz szybsze tempo spotkania. Mimo doliczonych 4 minut gry, wynik nie uległ zmianie.
Źródło: https://sportowy-walbrzych.com.pl/2019/05/05/a-klasa-bitwa-victori-z-herbapolem-przyniosla-remis/?fbclid=IwAR3i25cbNz9f9KenleubUrvkUYGylFTvK9Xp7iQaPvgM_1HadozkjBYsLmk
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.05.2019, 18:09komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews