TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

W derbach nasi rozgromili Unię!
unia2.jpg

W dzisiejsze deszczowe popołudnie nasi piłkarze, przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością, nie dali najmniejszych szans swoim rywalom z Jaroszowa. Dość powiedzieć, że prowadziliśmy w pewnym momencie 4 : 0 (Marcin Stolarz w 12, 20 i 28 minucie oraz Damian Januszek 15 minucie)! Tak wysoki wynik trochę uśpił czujność naszych zawodników, a rywale nie marnowali okazji i po chwili zdobyli dwie bramki. Do przerwy nam udało się zdobyć jeszcze jednego gola i na przerwę schodziliśmy zwyciężając 5 : 2! Druga połowa to nadal wyraźna nasza przewaga, którą potwierdził ponownie Marcin Lubczyński w 46 minucie. Przysłowiową kropkę nad i postawił Dawid Białecki zdobywając gola w 85 minucie. Zwyciężyliśmy więc zasłużenie 7 : 2 zdobywając kolejne punkty.

unia1.jpg unia3.jpg

unia4.jpg unia5.jpg

Brawo nasi piłkarze - było na co popatrzeć! Gratulujemy zwycięstwa i życzymy wygranej w przyszłym tygodniu!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 11.05.2019, 19:03komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews