TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Znów zebraliśmy i przekazaliśmy dużo zakrętek!
20190524_093344.jpg

Akcja zbierania zakrętek jest mocno rozpowszechniona w naszym kraju. Nakrętki zbiera się na wózki inwalidzkie, protezy, rehabilitację, wakacje dla dzieci z rodzin ubogich i na wiele innych celów. Wszystkie akcje łączy jedno – organizowane są po to, żeby uczyć wrażliwości i starać się pomagać potrzebującym.
W Stanowicach także trwa zbieranie zakrętek. Dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stanowicach bardzo chętnie włączyły się w taką akcję chcąc pomóc potrzebującym.
Do tej pory udało nam się zebrać bardzo dużo zakrętek w przedszkolu i szkole. Ostatnio przekazaliśmy kolejną partię - 11 dużych worków, a zbiórkę będziemy kontynuować. Dodajmy, że w zbieranie zakrętek udało się także zaangażować dorosłych mieszkańców Stanowic, którym za to bardzo dziękujemy!
Zbierajmy dalej! Korzyści są wielostronne: pomagamy potrzebującym, segregujemy odpady i zmniejszamy objętość odpadów (butelka bez zakrętki - dodatkowo zgnieciona - zajmuje dużo mniej miejsca niż zakręcona).
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 28.05.2019, 22:13komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews