TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Problemy z firmą!
W związku z tym, że firma działająca na działce w pobliżu cmentarza funkcjonuje co najmniej w dziwny sposób zwracamy się regularnie do Starostwa Powiatowego w Świdnicy o sprawowanie nadzoru tak, żeby nie doszło do niepożądanych zdarzeń. Najnowsze pismo zawiera następującą informację: "... zaistniała sytuacja jest dobrze znana tut. Organowi. Z powodu karygodnych zaniedbań spowodowanych niewłaściwie prowadzoną gospodarką odpadami na tym terenie, o których pisze się w Państwa pismach oraz braku jakiejkolwiek reakcji ze strony ww. podmiotu gospodarczego jesteśmy zmuszeni podjąć kroki w celu cofnięcia decyzji Starosty Świdnickiego nr 13/O/14 z dnia 05.03.2014r. na zbieranie i przetwarzanie odpadów.
Niestety odpowiedzialny za ten stan rzeczy uchyla się od kontaktu, co w praktyce uniemożliwia prowadzenie skutecznego postępowania w powyższej sprawie."
Pozostawiam to bez komentarza!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.09.2019, 21:30komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews