Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Trzy punkty po ładnej i skutecznej grze!

Nasi piłkarze nie sprawili swoim kibicom zawodu. Dzisiaj na własnym boisku podejmowali drużynę Czarni Wałbrzych. Gra od początku przebiegała pod dyktando naszej drużyny. Dość powiedzieć, że pierwsza połowa zakończyła się wysokim wynikiem 3 : 0! W drugiej połowie rywalom udało się zdobyć jedną bramkę, a nasza drużyna podwyższyła swoje konto także o jedną bramkę. Ostatecznie odnieśliśmy zwycięstwo 4 : 1! Mecz przebiegał w bardzo trudnych warunkach, bo padał silny deszcz i było bardzo zimno.
Gratulujemy naszej drużynie zwycięstwa i życzymy kolejnych.

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.10.2019, 21:10komentarze [0]