TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Derby dla nas!
unia1.jpg

Dzisiaj na naszym stadionie doszło do spotkania dwóch drużyn z Gminy Strzegom. Nasza drużyna LKS Herbapol Stanowice spotkała się z drużyną JKS Unia Jaroszów. My występowaliśmy w roli faworyta i końcowy wynik dowiódł, że słusznie. Po ładnej i skutecznej grze zwyciężyliśmy wysoko, bo aż 5 : 1! Trzy bramki zdobył dla nas Patryk Matuszak, po jednej Jarosław Maziarz i Dawid Białecki. Wynik mógł być znacznie wyższy, gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje podbramkowe. Kibice opuszczali stadion zadowoleni z widowiska i zdobycia trzech punktów. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych wygranych spotkań!

unia2.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 03.11.2019, 19:35komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews