TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Dwudziesty czwarty Bal Seniora za nami!
bal1.jpg

W dniu 9.11.2019r. odbył się 24-ty „Bal Seniora”. Bawiło się na nim ponad 100 osób w wieku od 19-stu do 90-ciu lat! Była to prawdziwa integracja mieszkańców w towarzystwie honorowych gości w osobach: Pan Zbigniew Suchyta – burmistrz Strzegomia, Pan Wiesław Witkowski – zastępca burmistrza Strzegomia, Pan Tomasz Marczak – przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu, Pan Piotr Szmidt – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu z małżonką Kazimierą, ksiądz proboszcz Sławomir Marek, Pan Stanisław Baka - przewodniczący Rady Parafialnej, Pani Basia oraz Pani Martyna – przedstawicielki Kasy Unii Lubelskiej – symboliczny sponsor imprezy.
Zgodnie z tradycją Rada Sołecka – organizator balu, Pan burmistrz Zbigniew Suchyta i radny Pan Piotr Szmidt złożyli życzenia seniorom, a na ręce najstarszych: Pani Anieli Śmierciak i Pana Edwarda Pasis drobne upominki i kwiaty.
Seniorów i gości zabawiał Dj Wojciech. 24-ty „Bal Seniora” za nami, a przed nami „srebrny” w 2020r. Czekamy!!!

bal2.jpg bal3.jpg

bal4.jpg bal5.jpg

bal6.JPG bal7.JPG

bal8.JPG bal9.JPG

bal10.JPG

Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok.
Tekst i zdjęcia: Zdzisława Dmytrarz - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 16.11.2019, 21:38komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews